Shaiya Anatolia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En iyi Türk Özel Shaiya Sunucusu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
24 Nisan 08.45 sunucumuz aktiftir.

Pelerinler ve Diğer Bazı itemler

4 posters
YazarMesaj
TheGuardian

Tecrübe Puanı : 2
Şuku : 0

Pelerinler ve Diğer Bazı itemler Empty
MesajKonu: Pelerinler ve Diğer Bazı itemler   Pelerinler ve Diğer Bazı itemler Icon_minitimePtsi Mart 14, 2011 4:28 am

kusura bakmayın bu serverde yeniyim ve hiçbir açıklama göremediğim için merak ettim acaba pelerinler yada lapisya dirayet ve kudret gibi bazı şeyleri nerelerden bulabiliriz ayrıca diğer bazı zırhları örneğin adamarsları nerlerden bulabilirim sadece merak ve kolay para kasılabilecek bazı yerler yazarsanız hem ben hemde diğer arkadaşlarımız bilinçlenmiş olur ayrıca oyunun içindeki ap bölümünden lapisya dirayet ve kudret alınımıyor he bide kısmet akçeleri alınmıor şimdiden söyliyeyim şimdiden yardım edicek herkese teşekkürler
Kai

Kai

Tecrübe Puanı : 0
Şuku : -2

MesajKonu: Geri: Pelerinler ve Diğer Bazı itemler   Pelerinler ve Diğer Bazı itemler Icon_minitimePtsi Mart 14, 2011 4:29 am

drop listte yazması lasım onların ordan bulabilirsin
TheGuardian

Tecrübe Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Pelerinler ve Diğer Bazı itemler   Pelerinler ve Diğer Bazı itemler Icon_minitimePtsi Mart 14, 2011 4:31 am

baktımda pek fazla bir bilgi yok ne yazıkki :S
krapcher

Tecrübe Puanı : 11
Şuku : 1

MesajKonu: Geri: Pelerinler ve Diğer Bazı itemler   Pelerinler ve Diğer Bazı itemler Icon_minitimePtsi Mart 14, 2011 8:18 am

söylediklerinin hepsi drop listte yazıyor pelerinler hariç.Pelerinler ilk 70 lwl olan 10 kişiye verildi şimdiye kadar daha doğrusu siteye ilk resmi koyan 10 kişi Razz
eraser

Tecrübe Puanı : 5

MesajKonu: Geri: Pelerinler ve Diğer Bazı itemler   Pelerinler ve Diğer Bazı itemler Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 12:50 pm

Selamlar bana da yardımcı olursanız eğer sevinirim.Yazılanların hepsini harfiyen yaptım fakat ben de aynı hatayı alıyorum:Sunucu şu anda denetleniyor lütfen duyuru tahtasını okuyun diye..Game exe yi de oyun klasörünün içine koydum..Şimdiden teşekkürler

Pelerinler ve Diğer Bazı itemler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 70lv pelerinler ilk defa!