Shaiya Anatolia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En iyi Türk Özel Shaiya Sunucusu

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
24 Nisan 08.45 sunucumuz aktiftir.

..LaKLaK.. ' dan Veda...

+4
[ADM]SangBleu
Madbull
Kratos
..LaKLaK..
8 posters
YazarMesaj
..LaKLaK..

Tecrübe Puanı : 41
Şuku : 1

..LaKLaK.. ' dan Veda... Empty
MesajKonu: ..LaKLaK.. ' dan Veda...   ..LaKLaK.. ' dan Veda... Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 6:27 am

Hayırlı günler arkadaşlar ,

Uzun bir süredir gerek diğer serverlar olsun gerekse Private server lar olsun Shaiya dünyasının içinde yer almaktaydım. Bu zaman zarfında çok değerli arkadaşlar tanıtım keyifli hoş vakitler geçirdim geçirdik. O yüzden hepsine çok ama çok teşekkür ederim.

Ayrıca her zaman yanımda olan ve beni asla bırakmayan BaLRoG , LEONIDAS , TimeLorD , Kenpachi , KızıL_EjdeR , omega401 ve ismini sayamadığım kardeşlerime çok ama çok teşekkür ederm.
Diğer Private da Reagen ve bu server da da bizlerden ilgisini eseirgemeyen ve gerçekten oyuncuya değer veren saygıdeğer GM lerimiz SangBleu ve Ephesos ' a da ayrıca teşekkür eder haklarını helal etmelerini temenni ederim.

Son günler de gerek işlerimin yoğun olması gerekse yakın zaman da geçireceğim ciddi bir ameliyat bu kararı almama sebep oldu. Herkese tekrardan teşekkür eder , haklarını helal etmelerini temenni ederim.

Bugüne kadar bilerek ya da bilmeyerek bir kardeşimin kalbini kırmızsam çok ama çok özür dilerim. Umarım beni affederler. Hepinizi seviyorum.

Unutmayın arkadaşlar ölümlü dünya da birbirimizi üzmeye , kırmaya gerek yok. Kim bilir belki ALLAH kısmet ederse ameliyat tan sonra misafiriniz olarak gelir kısa süre sizlerle olurum.

Tekrardan Saygı ve Sevgilerimle...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ..LaKLaK.. ' dan Veda...   ..LaKLaK.. ' dan Veda... Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 7:34 am

hakkımız varsa helal olsun herzaman bekleriz şimdiden geçmiş olsun ameliyatın başarılı geçer inşallah aramıza dönersin sana başarılar
Kratos

Kratos

Tecrübe Puanı : 36
Şuku : 0

MesajKonu: Geri: ..LaKLaK.. ' dan Veda...   ..LaKLaK.. ' dan Veda... Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 12:58 pm

Abi Helali HOŞ OLsun ..
UMArım TeZ Zamanda iyileşir Dahada Sağlıklı Bir şekilde Tekrardan aRamıza katılırsın ..
https://shaiyaanatolia.yetkin-forum.com/forum
Madbull

Madbull

Tecrübe Puanı : 8

MesajKonu: Geri: ..LaKLaK.. ' dan Veda...   ..LaKLaK.. ' dan Veda... Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 7:58 pm

Simdiden gecmis olsun :S ameliyatin basarili gecer ins Smile
[ADM]SangBleu
Admin
[ADM]SangBleu

Tecrübe Puanı : 1000178
Şuku : 17

MesajKonu: Geri: ..LaKLaK.. ' dan Veda...   ..LaKLaK.. ' dan Veda... Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 10:09 pm

Gerçekten üzüldüğümü belirtmek isterim.Çok az bir süredir tanışmamıza rağmen birbirimize çok alışmıştık.Umarım ameliyat çok çok iyi geçer ve aramıza tekrar gelirsin.Seni bekliyor olağcaız.
Sevgilerimizle..
https://shaiyaanatolia.yetkin-forum.com
xALoNe_RaNGeR

xALoNe_RaNGeR

Tecrübe Puanı : 22
Şuku : 4

MesajKonu: Geri: ..LaKLaK.. ' dan Veda...   ..LaKLaK.. ' dan Veda... Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 11:25 pm

Hakkımız varsa helali hoş olsun.GEçmiş olsun Allah acil şifalar versin Ameliyatıda basırılı gcer inş
..LaKLaK..

Tecrübe Puanı : 41
Şuku : 1

MesajKonu: Geri: ..LaKLaK.. ' dan Veda...   ..LaKLaK.. ' dan Veda... Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 12:14 am

Hakkını helal eden ve etmeyen tüm kardeşlerime, abilerime , ablalarıma teşekkür ederim. Ne mutlu bana ki arkama dönüp baktığımda sizler gibi değerli insanlar tanımışım.

Kadim düşmanım değerli kardeşim Madbull benden kurtulduğuna sevinme geri dönersem ilk işim seni kesmek olacak Very Happy

Tekrardan hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.
ReLiqShieLd

ReLiqShieLd

Tecrübe Puanı : 14
Şuku : -3

MesajKonu: Geri: ..LaKLaK.. ' dan Veda...   ..LaKLaK.. ' dan Veda... Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 3:33 am

PvP Yapmamış Olmasakda Senle Sohbet Ederek Biraz Tanıma İmkanı Buldum...Tekrar Görüşmek Üzere
Byakuya

Byakuya

Tecrübe Puanı : 54
Şuku : 2

MesajKonu: Geri: ..LaKLaK.. ' dan Veda...   ..LaKLaK.. ' dan Veda... Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 9:27 am

Hakkımız varsa helal olsun ,sende helal et. Ameliyatın inşallah başarılı geçer,Allah şifa versin.
-By-Legend-

-By-Legend-

Tecrübe Puanı : 8

MesajKonu: Geri: ..LaKLaK.. ' dan Veda...   ..LaKLaK.. ' dan Veda... Icon_minitimePtsi Mart 07, 2011 12:40 pm

allaha emanet ol kardesim kendine ii hakkım varsa helaldir

..LaKLaK.. ' dan Veda...
1 sayfadaki 1 sayfası